Ładowanie interfejsu serwisu
Dodaj tą stronę do Ulubionych

Nowy partner w dziale buttony
Dziś pośród buttonów widniejących na stronie głównej znalazł się nowy link.
Administracja E2 normalnie nie umieszcza newsów związanych z tego typu sprawami, jednak teraz jest inaczej, to za sprawą trzech powodów.

Po pierwsze muszę przyznać, że gra o której traktuje wspomniana strona internetowa, czyli GTA2 jest mi bardzo bliska i co jakiś czas zwykłem uciąć sobie małą partyjkę w tą leciwą produkcję.

Następne dwa powody są o wiele bardziej ważne. Przede wszystkim (i to należy podkreślić) strona jest bardzo podobna do naszej. Jej użytkownicy nie pozwalają się zestarzeć swojej ulubionej grze. Organizowane są zarówno turnieje jak i zwykłe potyczki sieciowe dla zabicia czasu i nabrania umiejętności.

Kolejny ważny powód to zasób materiałów zawartych na witrynie. Zazwyczaj vortale traktujące o serii GTA skupiają się głównie na najnowszych odsłonach tej gry. Tutaj mamy do czynienia z niemałą skarbnicą wiedzy, dotyczącą w dużej mierze właśnie multiplayera, ale nie tylko.

Osoby, które lubią GTA2 zapraszam do odwiedzin. Reszcie gratuluję wytrwałości, jeśli udało się doczytać newsa do tego momentu Uśmiech

Pozwoliłem sobie na bezinteresowną reklamę, więc w komentarzach nie musicie pytać czy nasz serwis „coś z tego ma” Język
Po prostu strony traktujące o tego typu grach są moim zdaniem bardzo mile widziane w Internecie, szczególnie dla graczy, którzy pamiętają pewne tytuły z dzieciństwa (tak jak ja) albo po prostu z przeszłości. Poza tym prowadzenie takiej witryny wiąże się z lekkim poświęceniem i małym zainteresowaniem ludzi.


Autor: Galdir
28-09-2009 18:14
   Skomentuj :: Brak komentarzy
Skomentuj newsa.
Treść:
Strzałka Oooooooo Zły Spryciarz
Zadowolony Zfrustrowany Nie wiem Cool
Łzy smutku Trup Hmmm Diabeł
Wykrzykinik Pomysł Głośnym śmiechem Zły sam na siebie
Obojętnie... Pytanie Język Burak
Więcej
Imię:
Adres email:
 
Anty SPAM kodzik: *
 
Osoby online w przeciągu ostatnich 5 minut (razem: 23)
Nasi goście on-line (razem: 23)
Copyright © by Mariusz Chyliński (PL_King)
PL_King PL_King
0,20851588249207 sekundy
01v4twitox