Ładowanie interfejsu serwisu
Dodaj tą stronę do Ulubionych

Kolejny rok istnienia E2... :)
Zgodnie z obietnicą w serwisie pojawił się nowy layout, z oczywistych względów nieco później niż zawsze.

Przypominam, że od początku stycznia trwa plebiscyt na najwartościowszego użytkownika 2009 roku. Wszystkich zachęcam do oddania głosu. Bardzo też proszę, aby nie głosować na administratorów, dlatego, że Plebiscyt 2010 jest też małą wskazówką dla nas.


Jako, że z początkiem roku nie ukazało się żadne podsumowanie ubiegłych dwunastu miesięcy, postaram się to teraz choć trochę nadrobić.

A więc najwięcej odwiedzin nasz serwis notował w 2007 roku (prawie 630 tysięcy). Co roku ta wartość spada, w 2009 osiągnęła nieco ponad 480 tysięcy.
Najczęściej niezmiennie odwiedzają nas użytkownicy z Warszawy, Poznania, Krakowa i Łodzi, co nikogo raczej nie dziwi. Wśród województw prym jednak wiedzie śląskie tuż przed mazowieckim.

Odnośnie tego, ilu nas jest... Uśmiech
W styczniu 2009 dołączył do nas użytkownik numer 5000. Taka sama sytuacja była w styczniu 2008 (4000). Wszystko wskazuje na to, że być może jeszcze nie w tym miesiącu, ale już wkrótce osiągniemy kolejny próg Oczko


Jak zwykle na początku roku, poszukujemy opiekunów działów oraz moderatorów forum. Wszelkie osoby, chętne do współpracy w prowadzeniu i ulepszaniu serwisu proszę, o wysyłanie PM’a do mnie, w tytule wpisując 2010 – opiekun lub 2010 - moderator. W treści PM’a należy natomiast wpisać dział/y lub forum/fora, nad którymi chcielibyście pracować oraz krótkie uzasadnienie dlaczego.
(Osoby, które chcą kontynuować rolę moderatora lub opiekuna również proszone są o kontakt!)

Jak już wcześniej informowałem, poszukiwana jest też osobą chętna do objęcia roli moderatora globalnego. Oczywiście musi to być ktoś zaufany. Nie będę ukrywał, że mam kilku ludzi na oku Uśmiech Ale ktoś taki musi sam zgłosić chęć, jest to rola odpowiedzialna i na dłuższy czas.


Na zakończenie jeszcze raz przypominam o plebiscycie 2010. Odnośnie nowego wyglądu serwisu, jak zwykle, liczę na komentarze.

Autor: Galdir
18-01-2010 21:47
   Skomentuj :: Czytaj komentarze (69)
Skomentuj newsa.
Treść:
Strzałka Oooooooo Zły Spryciarz
Zadowolony Zfrustrowany Nie wiem Cool
Łzy smutku Trup Hmmm Diabeł
Wykrzykinik Pomysł Głośnym śmiechem Zły sam na siebie
Obojętnie... Pytanie Język Burak
Więcej
Imię:
Adres email:
 
Anty SPAM kodzik: *
 
Osoby online w przeciągu ostatnich 5 minut (razem: 38)
Nasi goście on-line (razem: 38)
Copyright © by Mariusz Chyliński (PL_King)
PL_King PL_King
0,22337913513184 sekundy
eomr3c5igl