Ładowanie interfejsu serwisu
Dodaj tą stronę do Ulubionych

Age of Empires II HD: Rise of the Rajas


Miło nam poinformować, iż Age of Empires II wcale nie ma zamiaru się zestarzeć. 19 grudnia 2016 ukazał się już trzeci duży dodatek do gry w wersji HD. Standardowo, jak na tego typu rozszerzenie, gracz otrzymuje nowe cywilizacje, technologie, możliwości, jednostki i kampanie. Dodatek w formie DLC dostępny jest na platformie Steam, a jego stworzenie zawdzięczamy dwóch studiom, odpowiedzialnym za dwa wcześniejsze: SkyBox Labs oraz Forgotten Empires.
Tematem przewodnim są cztery kultury Azji południowo-wschodniej:
Birmańczycy - zjednocz największe imperium tamtego regionu, które swoją potęgę zyska dzięki hordom potężnych słoni bojowych. Jednostką unikalną jest Arambai, czyli konny łucznik z ogromnym atakiem, lecz niską celnością.
Khmerowie - zbuduj największy obiekt sakralny świata i zgromadź ogromną ilość maszyn oblężniczych. Jednostką unikalną Khmerów jest Słoń-balista, czyli słoń bojowy niosący na swym grzbiecie skorpiona, który po ulepszeniu jest w stanie strzelać dwoma pociskami jednocześnie.
Malajowie - podbij nimi Azję południowo-wschodnią, rozbuduj swe doki i porty, zdolne bronić się za pomocą łuczników. U Malajów unikalną jednostką jest Wojownik-Karambit - niezwykle tania jednostka piechoty, która w krótkim czasie zmiażdży przeciwnika.
Wietnamczycy - prowadź swoich ludzi do niezależności i opłacaj partyzantów z armią śmiertelnie niebezpiecznych jednostek dystansowych, na czele z unikalną jednostką - Rattan Archer - silnie opancerzoną, odporną na strzały wroga.

Jeśli chodzi o kwestię kampanii, tutaj również dostajemy cztery nowe historie, powiązane z każdą z cywilizacji.
Gajah Mada - konflikt na wyspie Jawa z Malajami w roli głównej.
Suryavarman I - przywracanie imperium Khmerów do czasów świetności.
Bayinnaung - tworzenie imperium Birmańskiego.
Le Loi - wyzwól Wietnam spod ucisku Chin, jednocząc lokalnych skłóconych władców.

Nowe jednostki ogólne to Battle Elephant oraz Imperial Skirmisher, którymi przyjdzie nam walczyć na nowych terenach (łącznie trzynastu), takich jak; las tropikalny, grząskie plaże, lasy mangrowe oraz płycizny na pięciu nowych mapach losowych, pięciu mapach prawdziwego świata oraz pięciu mapach specjalnych.
Dodatkowe ulepszenia zawierają między innymi poprawione AI, balans rozgrywki, nowe obiekty w edytorze oraz poprawiony tryb "Spectator".

Miejmy nadzieję, że to nie koniec rozwoju gry, a nowe dodatki przysporzą się do zwiększenia liczby nowych graczy i powrotu tych starszych, a nie do podziałów między nimi.


Autor: Zdzichu
04-01-2017 18:40
   Skomentuj :: Czytaj komentarze (14)
Skomentuj newsa.
Treść:
Strzałka Oooooooo Zły Spryciarz
Zadowolony Zfrustrowany Nie wiem Cool
Łzy smutku Trup Hmmm Diabeł
Wykrzykinik Pomysł Głośnym śmiechem Zły sam na siebie
Obojętnie... Pytanie Język Burak
Więcej
Imię:
Adres email:
 
Anty SPAM kodzik: *
 
Osoby online w przeciągu ostatnich 5 minut (razem: 19)
Nasi goście on-line (razem: 19)
Copyright © by Mariusz Chyliński (PL_King)
PL_King PL_King
0,21904993057251 sekundy
3qs4syn5se